W dniu 25 i 26 czerwca 2018 roku w parafii odbyło się Nawiedzenie figury Św. Michała Archanioła z groty objawień na górze Gargano. W uroczystości uczestniczył Ks. Infułat Andrzej Ziemieśkiewicz oraz zaproszeni Księża i goście z sąsiednich parafii. Figurę przywieźli oo. Michalici ze Zgromadzenia Św. Michała Archanioła. Program nawiedzenia obejmował m.in. Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów za przyczyną św. Michała Archanioła z modlitwą wstawienniczą przed Najświętszym Sakramentem; Apel ze Św. Michałem Archaniołem z wieczornym rozważaniem; Mszę św. dla chorych i starszych z indywidualnym błogosławieństwem i modlitwą z nałożeniem rąk; błogosławieństwo dzieci przy figurze Św. Michała Archanioła.

W czasie nawiedzenia można było przyjąć Szkaplerz Św. Michała Archanioła i zakupić pamiątki.