Kancelaria parafialna to biuro, w którym można załatwiać sprawy administracyjne i duszpasterskie. Między innymi przyjmowane są intencje Mszy św. w naszej parafii.

Sprawy, w któych należy przygotować dokumenty:

• Chrzest dziecka – W kancelarii należy przedstawić: akt urodzenia dziecka; zaświadczenie o chrzestnych. Chrzestni muszą być wolni od przeszkód prawa kościelnego i po bierzmowaniu.
  • Sakrament małżeństwa – Należy przedstawić: metryki chrztu wybrane do ślubu; zaświadczenie o przyjęciu sakramentu bierzmowania; ostatnie świadectwo szkolne z oceną z religii; zaświadczenie o odbyciu nauk przedślubnych; dowody osobiste.
  • Pogrzeb – W kancelarii zgłaszamy pogrzeb: ustalamy dzień i godzinę pogrzebu, miejsce grobu, przedstawiamy akt zgonu, zaświadczenie o przyjęciu sakramentu chorych.
Adres parafii:

62-660 Dąbie, Chełmno 30; tel. 63 272 47 04

Msze święte:

Niedziela i uroczystości: 8:00; 9:30; 11:30
Dni powszednie: 7:00 lub 18:00
Święta zniesione: 9:00; 18:00

Proboszcz:

Ks. mgr lic. Krzysztof Kaczmarek

Kancelaria parafialna:

Czynna przez 30 minut po Mszy świętej.

Administrator strony:

NWCB – t. +48 608 238 840